KADRA PEDAGOGICZNA

Pośpiech Wiesława - kierownik sekcji - teoria

 

Czercowy Magdalena - rytmika
Grabowski Anita - teoria, rytmika
Kaczmarczyk Katarzyna - teoria
Komuszyna Zofia - teoria
Kowalska-Waloszczyk Małgorzata - teoria
Kurek-Piesoczyńska Dorota - teoria
Wałaszek Paulina - teoria
Mażak Barbara - teoria
Mikosza Henryka - teoria
Powrósło Małgorzata - rytmika
Prochota Hubert - teoria
Sandecka-Święciak Justyna - teoria
Wieczorek Łukasz - teoria

Wocławek-Hornik Joanna - kierownik sekcji

 

Abramczyk Beata
Ceglarska Ilona
Danilewska Beata
Danilewski Mariusz
Gryźlak-Rőhrich Agnieszka
Heller Celina
Husiak Katarzyna
Kaszkowiak Dorota
Kopczak Wojciech
Kopyto Magdalena
Labusga Kamil
Lamm Maciej
Owczarek-Ciszewska Joanna
Pawlik Jadwiga
Płatek Aleksandra
Pollak Beata
Prochota Jadwiga
Rożek Anna
Rożek Mateusz
Sławińska-Kurdziel Joanna
Spodymek Agnieszka
Wąsiak Joanna
Zubańska-Sołyga Joanna

Okoń Grzegorz - kierownik sekcji - klarnet

 

Balcarek Adam - fagot
Balcarek Magdalena - flet
Blicharska-Wczasek Katarzyna - obój
Fedorowicz Mariola - flet
Hadasik Agata - trąbka
Hornik Jacek - saksofon
Kandzia-Maniak Karina - flet
Kowalski Michał - klarnet
Lisoń Klaudiusz - trąbka
Matuszczak Małgorzata - flet
Nowak Marcin - trąbka
Powrósło Harald - puzon, tuba
Spodymek Włodzimierz - saksofon
Swaton Jan - saksofon
Waloszczyk Piotr - trąbka
Wczasek Piotr - róg
Wyrwał Janusz - puzon, trąbka

Banach Czesława - kierownik sekcji - skrzypce

 

Andruszkiewicz Ewa - skrzypce
Butor Łucja - wiolonczela
Czajor-Kowalska Aleksandra - skrzypce
Gajownik Janusz - skrzypce
Gessler Aneta - kontrabas
Hryniów-Kościów Anna - wiolonczela
Kołacki Jan - kontrabas
Kozak Katarzyna - skrzypce
Liszka Gajana - skrzypce
Matuszczak Dominik - gitara
Newiger-Mączka Agnieszka - skrzypce
Ołdak Maria - skrzypce
Oszczak Krystyna - skrzypce
Płoszejowska Agnieszka - wiolonczela
Reiman Barbara - skrzypce
Rorot Aleksandra - skrzypce
Stark Janina - altówka
Strzelczyk Szymon - skrzypce
Tohl–Lantych Anna - wiolonczela
Tomasiak Dominik - gitara
Zwolińska-Kobiela Barbara - skrzypce

Henryka Mikosza - kierownik sekcji - teoria

 

Glezner-Sun Lucyna - organy
Kaszycka-Kowalczyk Elżbieta - organy
Kędzia Adam - perkusja
Kownacki Dariusz - akordeon
Kruk Stanisława - akordeon
Kurek-Piesoczyńska Dorota - chór, teoria
Lamm Maciej - organy, improwizacja organowa
Malinowska-Rudy Barbara - śpiew solowy
Mikosza Agnieszka - śpiew solowy
Rawska Agnieszka - perkusja
Strelč Olga - akordeon
Szkliński Grzegorz - perkusja
Zawadzka Ludmiła - chór
Żurakowski Rafał - śpiew solowy, fortepian

Kurek-Piesoczyńska Dorota - kierownik sekcji - teoria, chór (orkiestra)

 

Ceglarek Elżbieta - fortepian
Furkałowska Anna - wiolonczela
Gałgan Lotar - gitara
Grabowski Anita - teoria
Marcisz Jowita - skrzypce
Młynarska Katarzyna - urlop wychowawczy
Niedźwiedzka-Mykita Judyta - skrzypce
Sokołowska–Stasik Anna - urlop wychowawczy
Wójcik-Kaszczyszyn Marzena - fortepian