Słowo Pani Dyrektor do uczniów i rodziców

Szanowni Państwo,

 

za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny 2019/2020. Dla naszej Szkoły to czas termomodernizacji i szansa polepszenia warunków nauki i pracy.

 

W budynku przy ul. Strzelców Bytomskich 18 będą prowadzone jedynie zajęcia orkiestr, chórów, zespołów kameralnych, perkusji i organów. Zajęcia teoretyczne zaplanowane są w budynku PLO nr 1 przy ul. Licealnej w Opolu. Pozostałe zajęcia odbywać się będą w czterech szkołach w pobliżu siedziby głównej PSM. Natomiast uczniowie Filii PSM będą się uczyć w gmachu Liceum nr 6 przy ul. Szarych Szeregów 1.

 

Plan lekcji zamieściliśmy już na stronie internetowej, natomiast przydział sal na zajęcia prowadzone przez konkretnych nauczycieli będzie dostępny od 2 września – zarówno na stronie internetowej jak i w siedzibie szkoły.

 

W związku z wyjątkowością tego roku szkolnego uprzejmie proszę Rodziców i Uczniów o zapisy na grupy teoretyczne wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej naszej szkoły. Zapisy te rozpoczną się w dniu 2 września 2019 r.

 

Na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Sali Koncertowej im. Stanisława Śmiełowskiego w poniedziałek 2 września o godz. 13.00 serdecznie zapraszam Uczniów i Rodziców PSM II stopnia, natomiast o 16.30 - Uczniów i Rodziców PSM I stopnia. Bezpośrednio po spotkaniu w Sali koncertowej odbędzie się zebranie dla Rodziców i Uczniów klas I w Sali kameralnej.

 

Równie gorąco na inaugurację roku szkolnego w Auli Liceum nr 6 o godz. 15.00 zapraszam Uczniów i Rodziców Filii PSM.

 

Życzę dobrego i w miarę spokojnego nowego roku szkolnego.

 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość,

mgr Magdalena Czercowy