e-Bank Talentów 2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w Polsce programu stypendialnego. e-Bank Talentów 2021 jest to pionierski projekt skierowany do najzdolniejszych młodych artystów od 13 do 22 roku życia z całej Polski. 

Misją programu jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu kariery.


W ramach programu każdy z 40 wyłonionych stypendystów otrzyma możliwość indywidualnych lekcji mistrzowskich oraz spotkań z wybitnymi autorytetami z dziedzin pokrewnych - pomocnych w budowaniu kariery. Zajęcia poprowadzą m.in. Adam Sztaba, Jakub Józef Orliński, Krzesimir Dębski, Grupa MoCarta, Marek Sierocki oraz wielu innych.
Podczas II edycji stypendyści dowiedzą się jak zbudować zespół, współpracować z mediami, jak chronić swoje prawo intelektualne - autorskie oraz jak rozpocząć komponowanie muzyki filmowej. Ponadto w ramach programu każdy stypendysta zgłębi tajniki produkcji muzycznej, prezencji medialnej, podstaw improwizacji, PR-u i rozwoju osobistego.


W ramach programu e-Bank Talentów 2021 prowadzony jest nabór do klas:

  • akordeonu - Klaudiusz Baran,

  • wiolonczeli - Tomasz Strahl, Jakub Dubik, Marcin Zdunik, Piotr Hausenplas,

  • skrzypiec - Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Jakub Jakowicz,

  • altówki - Katarzyna Budnik,

  • saksofonu - Paweł Gusnar. 


Aby wziąć udział w programie należy:
1. Nagrać krótki materiał audio-video prezentujący umiejętności artystyczne.
2. Wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy na www.BankTalentow.com/aplikuj.


Do poprzedniej edycji programu zgłosiło się ponad pół tysiąca osób z całej Polski! Przypominamy, że zgłoszenie i udział w programie są całkowicie darmowe a w przypadku takiej samej punktacji konkursowej decyduje kolejność zgłoszeń. 


Głównymi partnerami programu jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Instytut Muzyki i Tańca. Organizatorem projektu jest Fundacja Master Art.


Aplikacje do programu przyjmowane są do dnia 25 czerwca 2021.