Lista kandydatów zakwalifikowanych do PSM I st.

Lista kandydatów zakwalifikowanych 
do kształcenia w kl. I PSM I st. w Opolu

 

Dyrekcja PSM w Opolu przypomina, że lista kandydatów zakwalifikowanych 
do kształcenia w klasie I PSM I st. NIE JEST TOŻSAMA z listą kandydatów przyjętych do klasy I PSM I st., która zostanie ogłoszona do dnia 14 sierpnia 2020 r.

 

  1. Anyż Nikola  
  2. Bajkiewicz Hanna  
  3. Bar Jakub 
  4. Bar Jan  
  5. Bartczak Szymon  
  6. Bienicka Kamila
  7. Bloszczyk Piotr 
  8. Chmura Dominika 
  9. Dąbrowska Natalia  
  10. Dąbrowski Mateusz  
  11. Durzyński Antoni 
  12. Dziedzic Julia  
  13. Garcarz Emilia 
  14. Gnap Adam
  15. Gnap Milena
  16. Haneńko Iga  
  17. Held Liliana
  18. Hubisz Jakub        
  19. Janus Igor 
  20. Kaczmarek Szczepan  
  21. Kapkowski Józef
  22. Kapliuk Mariia
  23. Kasprzyk Maja            
  24. Kita Zofia                     
  25. Kołomańska Amelia  
  26. Lachnik Milena
  27. Laxy Karolina   
  28. Leśniańska Helena    
  29. Lewek Maria   
  30. Ludynia Leonard       
  31. Łukawski Zbigniew 
  32. Miążek Pola
  33. Michalewski Andrzej
  34. Milek Jan
  35. Nagel Natalia
  36. Nalewaja Jacek
  37. Nowakowski Mieszko   
  38. Ochota Jadwiga         
  39. Paczuła Natalia         
  40. Pawłowska Weronika 
  41. Pudełko Jacek
  42. Pużak Michał  
  43. Ramolla Irena
  44. Rychły Oliwier   
  45. Rząsa Oliwia       
  46. Schwierz Natalia  
  47. Schymanietz Kacper  
  48. Stelmach Hanna  
  49. Stelmach Mateusz   
  50. Sterniuk Jakub  
  51. Studnicka Magdalena
  52. Suska Oliver  
  53. Swierzy Oliwia
  54. Szczepanik Kalina  
  55. Szota Eryk
  56. Tylisz Tamara
  57. Tylisz Wojciech   
  58. Wąsiniak Michał    
  59. Wieczorek Patrycja  
  60. Wiench Magdalena   
  61. Wójcik Stanisław

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych
do kształcenia w kl. I PSM I st. w Opolu 

 

  1. Bajkiewicz Antoni   
  2. Błażejewski Jerzy  
  3. Durkalec Marcin
  4. Dziedzic Michalina    
  5. Gugnacki Jan   
  6. Kozioł Zuzanna   
  7. Lipińska Mira