Lista kandydatów zakwalifikowanych do PSM II st.

Lista kandydatów zakwalifikowanych 
do kształcenia w kl. I PSM II st. w Opolu

 

Dyrekcja PSM w Opolu przypomina, że lista kandydatów zakwalifikowanych 
do kształcenia w klasie I PSM II st. NIE JEST TOŻSAMA z listą kandydatów przyjętych do klasy I PSM II st., która zostanie ogłoszona do dnia 14 sierpnia 2020 r.

 

  1. Bahrii Kateryna    
  2. Barabasz Oliwia    
  3. Błoszenko Jakub    
  4. Boduch Paulina        
  5. Brixy Rafaela        
  6. Cebula Ewa    
  7. Chanas Marta        
  8. Datko Tymoteusz    
  9. Diaków Paweł        
  10. Duk Bartosz        
  11. Dziedzic Gabriela    
  12. Friedrich Zofia        
  13. Frydel Bartosz        
  14. Gebauer Jacek        
  15. Gołąb Jakub        
  16. Halupczok Kamila    
  17. Hulin Hanna        
  18. Juszczyk Maksymilian    
  19. Kampa Piotr        
  20. Kandziora Dominika    
  21. Karaźniewicz Jolanta    
  22. Kobylański Kacper            
  23. Kostiv Mariana        
  24. Krzyżostaniak Michał    
  25. Ledwig Dominik    
  26. Ledwig Patryk        
  27. Lepich Magdalena    
  28. Lerch Karol        
  29. Mainka Oliwia    
  30. Marek Agata        
  31. Mrohs Natalia        
  32. Nowak Dominika    
  33. Nowicki Gabriel    
  34. Ożarowska Kinga    
  35. Paleń Julia        
  36. Paleta Zuzanna
  37. Pawleta Marta        
  38. Piekoszewska Laura
  39. Pieruch Aleksandra    
  40. Preusner Martyna    
  41. Pszczyńska Liwia    
  42. Ramola Mateusz        
  43. Rieger Zofia    
  44. Rodzeń Anna        
  45. Rzepka Jan        
  46. Signus Magdalena         
  47. Śliwa Marlena        
  48. Talar Wojciech        
  49. Tomeczek Michał    
  50. Wachowska Róża    
  51. Wachowski Konrad    
  52. Wąsiak Julia        
  53. Weinkopf Barbara    
  54. Werner Antoni        
  55. Wienszka Natalia
  56. Wilczek Kinga    
  57. Włodarczyk Maria    
  58. Wróbel Maksymilian    
  59. Zalewski Tymon

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych 
do kształcenia w kl. I PSM II st. w Opolu

* * *