Mistrzowskie Kursy Artystyczne

Drodzy skrzypkowie, altowioliści, wiolonczeliści i kontrabasiści PSM II stopnia oraz absolwenci!

Waszej uwadze polecamy bardzo ciekawe wakacyjne kursy muzyczne - Mistrzowskie Kursy Artystyczne! Wśród pedagogów prowadzących jest nasza nauczycielka  skrzypiec dr Aleksandra Czajor-Kowalska, wykładowczyni Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, która wraz ze swoim zespołem Airis String Quartet (utytułowanym ogromem nagród i koncertującym od 14 lat w Polsce i za granicą) poprowadzi zajęcia z kameralistyki. Instrumentalne klasy solowe poprowadzą profesorowie: Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Katarzyna Budnik, Mateusz Doniec, Bartosz Koziak, Szymon Marciniak.

Serdecznie polecamy udział w kursach zarówno solowych jak i kameralnych - nie często zdarza się okazja aby zajęcia z kameralistyki prowadzil cały kwartet smyczkowy! Do udziału w kursach kameralnych możecie zgłaszać się zespołowo jak rownież indywidualnie. Jest to znakomita okazja do poznania nowych ludzi, stworzenia z nimi zespołów, rozwoju umiejętności muzycznej współpracy i dobrej zabawy. Można również wziąć udział w kursach solowych i kameralnych jednocześnie.

Kursy oferują rowniez ciekawe zajęcia około muzyczne takie jak podstawy marketingu i PR, psychologia sukcesu czy joga dla muzyków.

Wszelkie szczegóły dostępne na stronie http://kulturairozwoj.org/kursy/. Zgłoszenia przyjmowane są do końca maja lub do wyczerpania miejsc.

fot. Klaudyna Schubert