Wracamy do szkoły

Drodzy Uczniowie,

Nauczyciele i Rodzice, 


za nami trudny czas. Z nieustannymi zmianami, wyzwaniami nauki zdalnej i hybrydowej radziliśmy sobie tak, jak potrafiliśmy najlepiej. Nie wiemy, jak sytuacja rozwinie się w przyszłym roku. Natomiast zgodnie z zapowiedziami 29 maja powrócić mamy do nauki stacjonarnej. Potraktujmy ostatnie tygodnie roku szkolnego jako czas DLA NAS - na aklimatyzację w szkole i odbudowanie relacji. ❤️ 


Uczniowie, zapewniamy Was, że w tym czasie nauczyciele naszej szkoły - poza egzaminami dyplomowymi i klasyfikacyjnymi w ramach ITN - nie będą stosować żadnych form weryfikacji Waszej wiedzy i umiejętności, chyba że o nie sami poprosicie. Nie będzie egzaminów promocyjnych i końcowych, kartkówek, sprawdzianów, testów i odpowiedzi ustnych! 


Nauczyciele, jeśli będziecie organizować występy klasowe, upewnijcie się, że uczniowie i ich rodzice są  na to gotowi i chętni. 


Niech czas od 29 maja do końca roku szkolnego wypełni dalsza nauka przyjazna uczniom, a także rozmowy i wspólne wyjścia na szkolny dziedziniec. Realizujmy pomysły, które sprawią nam radość. Ten czas się nam po prostu należy!


Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja Szkoły