ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,  Nauczyciele, Pracownicy PSM I i II stopnia im. F. Chopina w Opolu,

Dobiega dziś końca rok szkolny 2019/2020. Rozpoczęlismy go poza murami Szkoły ze względu na termomodernizację, kończymy - w domach, wylogowując się z zajęć na naszych komputerach, tabletach, smartfonach. Za ten szczególny, przedziwny rok kierujemy podziękowania do:  Nauczycieli - za wysiłek włożony w organizację nauczania na odległość, mnogość pomysłów i inicjatyw; Rodziców - za wsparcie, zaangażowanie i pomoc naszym uczniom; Uczniom - za dzielność, otwartosc i wytrwałą pracę; Pracownikom - za dyspozycyjność i sprostanie licznym nowym obowiązkom. Nawet najlepsza technologia nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem – kolegą z klasy, pracy, wreszcie - uczniem czy nauczycielem. Bogatsi o nowe doświadczenia, pokładamy nadzieję, iż we wrześniu wszyscy będziemy mogli się spotkać, a Szkołę znów wypełni muzyka w wykonaniu naszych Uczniów i Nauczycieli :)


Wspaniałych wakacji i do zobaczenia


Dyrekcja


Załączamy List Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakończenie roku szkolnego 2019/2020